O Nas

NoaTech to firma założona w maju 2013. Przez pierwsze dwa lata działalności skupialiśmy się na dostarczaniu dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów. W 2015 roku rozpoczęliśmy pracę nad rozwijaniem własnych produktów. Od tej pory stworzyliśmy RetailBox urządzenie do automatyzacji obsługi gotówki, RetailKiosk urządzenie samoobsługowe automatyzujące proces zamówień produktów i usług oraz Butlomat – pierwsze na rynku rozwiązanie do samoobsługowej wymiany butli gazowych.

Julian Kozankiewicz

współzałożyciel i prezes NoaTech. Przedsiębiorca. Współtwórca fundacji Seriatim seriatim.foundation, która między innymi wspiera inicjatywy oparte na ideach partnerstwa, zaufania oraz dzielenia się wiedzą, takie jak konferencje TEDx www.tedxwarsaw.com czy stowarzyszenie Mediatory www.mediatory.pl.

Michał Czechowski

współzałożyciel i Członek Zarządu NoaTech odpowiedzialny za rozwiązania samoobsługowe. Zajmuje się rozwijaniem relacji biznesowych oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Pracuje w branży rozwiązań samoobsługowych już ponad dekadę. Absolwent Executive MBA.

Wspieramy fundację Seriatim seriatim.foundation oferując jej merytoryczną, operacyjną i finansową pomoc. Wśród projektów realizowanych lub wspieranych przez fundacje są między innymi wydarzenia TEDxWarsaw, plebiscyt Mediatory oraz kongres Mobility Poland.

Samoobsługa

„Mały moduł, duże możliwości”. W odpowiedzi na potrzeby klientów stworzyliśmy produkt, który optymalizuje proces sprzedażowy i pozwala skupić się na obsłudze klienta. Procesy administracyjne, takie jak przyjmowanie płatności lub wydawanie pokwitowań realizowane są automatycznie, dzięki czemu klient obsługiwany jest w lepszy sposób. Zobacz więcej

SwipBox

Od 2014 roku współpracujemy z firmą SwipBox na polskim rynku. Zapewniamy usługi rozwoju sieci w Polsce, pozyskiwania lokalizacji pod kolejne urządzenia oraz usługi wsparcia technicznego. SwipBox to rozwiązanie, które usprawnia proces dostarczania przesyłek kurierskich i optymalizuje koszt dostawy do klienta końcowego, na tzw. „ostatniej mili”. System jest przystosowany do współpracy ze wszystkimi firmami kurierskimi na rynku. Więcej informacji na stronie: www.swipbox.pl

Projekty dedykowane – custom

Nowatorska koncepcja mobilnego wpłatomatu. W ramach realizacji projektu zintegrowaliśmy platformę sprzętową z dedykowanym oprogramowaniem. Zaprojektowaliśmy także przyjazny w obsłudze interfejs obsługi klienta. Nasze rozwiązanie wyróżnia najmniejszy na rynku moduł deponowania banknotów z wielowrzutem.

Aktualności

Jesteśmy firmą technologiczną zorientowaną na poprawę jakości życia poprzez wprowadzanie naszych produktów i usług.

Kariera

Poszukujemy osób, które podzielają nasze wartości i poszukują wyzwań przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

Stale prowadzimy rekrutację. Jeśli jesteś:

– Inżynierem elektronikiem lub konstruktorem,
– Ekonomistą z zacięciem przedsiębiorcy,
– Finansistą, który interesuje się nowoczesnymi metodami sprzedaży produktów i usług,

Napisz do Nas

Chcielibyśmy się z Tobą spotkać na kawę
i porozmawiać o potencjalnych
możliwościach współpracy.

Kontakt

Noa Tech Sp. z o.o.
ul. Mangalia 2A
02-758 Warszawa

Napisz do Nas


NIP: 521-361-01-27
Kapitał zakładowy spółki : 1.449.550 zł
Nr. KRS: 0000390544
Oznaczenie Sadu Rejestrowego:
Sad Rejonowy dla m. St. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego